kultura2

grafika komputerowa i film

Zaznaczenie prostokątne - Adobe Photoshop

Witajcie, 

duża ilość obowiązków związanych z nową organizacją pracy, wymuszoną przez pandemię sprawiła, że nieco spóźniłem się z materiałami dla Was. Teraz postaram się jednak regularnie wrzucać wpisy dotyczące naszej pracowni. 

{gallery}00_2019_20/e_edukacja/_jm/2{/gallery} 

 

Zaczniemy od rodzajów i sposobów wykonywania zaznaczenia w PHOTOSHOPIE. Jest to temat, który sprawia Wam wiele problemów w początkowej fazie pracy z tym programem. A i w późniejszej pracy, płynne posługiwanie się najprostszymi narzędziami sprawia, że łatwiej nam wykonywać retusz, czy fotomontaże. Po co zaznaczamy? Między innymi, aby dokonywać dopasowań, tylko wybranym fragmencie obrazu, albo kopiować ten fragment. 

 

Register to read more...

Witajcie !

Witaj,

w związku z zaistniałą sytuacją, która dotyka nasz wszystkich, chcę Ci zaproponować cykl materiałów edukacyjnych, dostępnych online, które dla Ciebie szykuję. Dotyczyć będą podstaw pracy w Photoshopie oraz ogólnie w przestrzeni cyfrowej. Od środyczw będę zamieszczał krótkie filmiki /Tutoriale/ lub artykuły pokazujące jak korzystać z poszczególnych funkcji w Photoshopie i Lightroomie. Treści będę dobierał na podstawie dotychczasowych doświadczeń ze słuchaczami - pamiętając na czym Wam najbardziej zależy i w jakim kierunku chcecie podążać, wykonując swoje prace.

{gallery}00_2019_20/e_edukacja/_jm/1{/gallery}

Ponadto zaproponuję kilka zadań, które będzie można wykonać samodzielnie i przesłać do konsultacji.

Jeśli masz jakieś pytania - techniczne lub natury estetycznej - czy prace o których chcesz porozmawiać 

Register to read more...